Anna-Greta Sjöqvist, matta, rölakan, ca 215 x 152 cm, signerad AGS.

Röd botten med mönster i grått, creme samt lejongult.

Smärre slitage.

Auktionen avslutas
8 timmar 35 minuter
8 130
771
883
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 8 330 SEK. Läs mer.
Budhistorik (20 bud)
6 jan 22:12
8 130 SEK
6 jan 22:12
8 000 SEK
6 jan 22:12
7 830 SEK
6 jan 22:12
7 630 SEK
5 jan 15:45
7 313 SEK
5 jan 15:45
7 113 SEK
4 jan 16:15
6 310 SEK
4 jan 16:06
6 110 SEK
4 jan 16:06
6 100 SEK
3 jan 13:21
5 700 SEK
3 jan 13:21
5 500 SEK
3 jan 10:59
5 201 SEK
1 jan 14:59
5 001 SEK
1 jan 14:59
5 000 SEK
1 jan 14:54
4 400 SEK
1 jan 14:54
4 200 SEK
31 dec 2025 8:26
4 000 SEK
31 dec 2025 6:34
2 200 SEK
31 dec 2025 2:00
2 000 SEK
30 dec 2025 21:38
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - C11