Golvlampa, Funkis, 1930-tal.

Golvlampa, Funkis, 1930-tal.

Patinerad mässing, grönlackerade detaljer och skärm. Höjd 143 cm.

Slitage, patina, märken.

Klubbat pris
4 000
382
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 jan 19:01
4 000 SEK
30 dec 2025 22:10
2 200 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor