Stolar, ett par, sportstugemodell, 1900-talets mitt

Furu. Raka ben, låg rygg. Höjd 70, sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage, smärre torrsprickor, fläckar.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
8 jan 16:22
2 200 SEK
7 jan 21:12
2 000 SEK
7 jan 21:12
1 900 SEK
7 jan 12:38
1 800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor