Stolar, ett par, sportstugemodell, 1900-talets mitt

Furu. Raka ben, låg rygg. Höjd 70, sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage, smärre torrsprickor, fläckar.

Auktionen avslutas
9 timmar 46 minuter
2 000
190
217
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
7 jan 21:12
2 000 SEK
7 jan 21:12
1 900 SEK
7 jan 12:38
1 800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H110