Stolar, ett par, sportstugemodell, 1900-talets mitt

Furu. Raka ben, låg rygg. Höjd 70, sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage, smärre torrsprickor, fläckar.

Utropspris
2 500 SEK