Rose-Marie Elling

(Sverige, Född 1960)
Rose-Marie Elling
(Sverige, Född 1960)

Sängbord, ett par, "Tintomara", Fröseke, 1980-tal.

Fanerade med körsbär samt med svärtade ben. Låda med draghandtag. Bredd 41, djup 40, höjd 51 cm.

Smärre fanerskador.

Auktionen avslutas
2 dagar 19 timmar
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
4 jan 14:09
2 000 SEK
3 jan 11:58
1 600 SEK
1 jan 17:25
1 500 SEK
31 dec 2025 15:35
1 100 SEK
30 dec 2025 23:23
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H139