Rose-Marie Elling

(Sverige, Född 1960)
Rose-Marie Elling
(Sverige, Född 1960)

Sängbord, ett par, "Tintomara", Fröseke, 1980-tal.

Fanerade med körsbär samt med svärtade ben. Låda med draghandtag. Bredd 41, djup 40, höjd 51 cm.

Smärre fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK