Pelarbord, 1900-talets mitt.

Pelarbord, 1900-talets mitt.

Rofanerad skiva på delad och svarvad pelarfot, brännmärkt under skivan. Diameter 55, höjd 62 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage, ytliga torrsprickor, repor, märken.

Auktionen avslutas
12 timmar 23 minuter
3 050
289
331
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 250 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
6 jan 9:47
3 050 SEK
6 jan 9:47
3 000 SEK
3 jan 22:21
2 750 SEK
3 jan 22:18
2 550 SEK
3 jan 22:18
2 500 SEK
3 jan 22:18
2 200 SEK
3 jan 22:18
2 000 SEK
3 jan 10:43
1 800 SEK
2 jan 22:26
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H135