Åby Möbelfabrik, stolar, 4 st, sportstugemodell, 1930-40-tal

Mörkbetsad furu, skålad sits, välvd rygg med utsågat handtag, höjd 86, sitthöjd 45 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
11 500
1 098
1 247
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
8 jan 17:53
11 500 SEK
10
8 jan 17:53
11 000 SEK
9
8 jan 17:53
9 400 SEK
10
8 jan 17:53
9 200 SEK
9
8 jan 17:51
8 800 SEK
10
8 jan 17:51
8 600 SEK
9
8 jan 17:51
6 900 SEK
10
8 jan 17:51
6 700 SEK
9
8 jan 17:50
6 223 SEK
10
8 jan 17:50
6 023 SEK
9
8 jan 17:50
5 600 SEK
8
8 jan 17:50
5 400 SEK
8 jan 17:48
5 200 SEK
8 jan 17:48
5 000 SEK
8 jan 17:48
4 800 SEK
8 jan 17:48
4 600 SEK
8 jan 17:48
4 400 SEK
8 jan 16:51
4 200 SEK
8 jan 16:46
4 000 SEK
7 jan 21:21
3 500 SEK
7 jan 21:12
3 000 SEK
4 jan 13:49
2 500 SEK
3 jan 19:33
2 000 SEK
3 jan 18:43
1 500 SEK
3 jan 10:11
1 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13