Väggljusstakar, ett par, 1900-talets mitt.

Järnsmide. Höjd 42 cm.

Slitage.

Klubbat pris
3 000
287
325
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
7 jan 23:28
3 000 SEK
7 jan 23:28
2 800 SEK
7 jan 23:27
2 469 SEK
7 jan 23:27
2 269 SEK
5 jan 18:32
2 069 SEK
3 jan 6:38
1 969 SEK
1 jan 18:04
1 600 SEK
1 jan 18:04
1 500 SEK
1 jan 18:04
1 300 SEK
1 jan 18:04
1 200 SEK
1 jan 18:04
1 100 SEK
1 jan 18:04
1 000 SEK
1 jan 18:04
850 SEK
1 jan 18:04
800 SEK
1 jan 18:03
750 SEK
1 jan 18:03
700 SEK
1 jan 18:03
650 SEK
1 jan 18:03
600 SEK
1 jan 18:03
550 SEK
1 jan 18:03
500 SEK
1 jan 9:58
450 SEK
1 jan 9:58
400 SEK
30 dec 2025 19:20
350 SEK
30 dec 2025 14:20
300 SEK