COLLIER, Tiffany & co, "The Metro Collection" med briljantslipade diamanter, totalt ca 0.70 ct.

Engelska stämplar. Längd 40 cm. 18K vitguld. Originalask samt ytterkartong.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
12 000 SEK