RING med briljantslipad diamant.

Diamant, 0,42 ct enligt gravyr, kvalitet ca I-J/VS. Josef Takacs, Stockholm, 1982, 18K vitguld. Inskription. Storlek 16/50. Totalvikt ca 3,3 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
8 000 SEK