ARMBAND med diamanter samt carréslipade safirer

Diamanter, totalt ca 1,68 ct. Safirer, totalt ca 3,40 ct. 18K guld. Längd ca 18,5 cm. Totalvikt ca 20,6 g.

Några stenar med mindre nagg. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
12 500 SEK