KEDJA samt HÄNGE med rosenslipade diamanter, silver.

Diamanter, totalt ca 0,36 ct. Hängets höjd ca 5,2 cm. Kedja, ankarlänk med svensk importstämpel. Längd ca 41 cm. Totalvikt ca 11,5 g.

Några diamanter med mindre nagg. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
6 000 SEK