Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

RING med briljantslipade diamanter.

Diamanter, totalt 0,38 ct enligt gravyr. Stämplad 'TP', 18K vitguld. Storlek 17/53. Totalvikt ca 5,5 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
5 000 SEK