ÖRHÄNGEN, ett par, av Chopard ur 'Happy Diamonds' serien.

Diamanter, totalt ca 0,76 ct. Stämplad 'Chopard', nr '3957'. 18K guld. Stift. Höjd ca 1,7 cm. Totalvikt ca 7,1 g. Certifikat medföljer.

Smärre slitage.

Utropspris
20 000 SEK