Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

RING med briljantslipade diamanter totalt ca 1.79 ctct.

Storlek 15.75/49. Troligen franska stämplar. 18K guld/vitguld/roséguld. Värderingsintyg samt kvitto från Patrik af Forselles

Slitage.

Utropspris
20 000 SEK