RING med briljantslipade diamanter totalt ca 1.79 ctct.

Storlek 15.75/49. Troligen franska stämplar. 18K guld/vitguld/roséguld. Värderingsintyg samt kvitto från Patrik af Forselles

Slitage.

Utropspris
20 000 SEK