RING med brilljantslipad diamant, Tiffany & Co.

Diamant, ca 0,52 ct, kvalitet F-G/VS. Stämplad Tiffany & Co, London, 2009, platina, numrerad 25418581. Storlek 15,5/49. Totalvikt ca 5,2 g. Dustbag, ask, kartong och certifikat medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
20 000 SEK