Skål för blomsterarrangemang, silver, Garrard & Co Ltd, Birmingham 1975
Invändigt förgylld rund skål med indragen fot, med ett löstagbart välvt galler upptill. Diameter 12,5 höjd 7 cm. Galler utan stämplar. Skålens vikt 123 gram.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.