Soppslev, silver, kontrollstämpel Viktor Sawinkow, Moskva, Ryssland 1869.

Invändigt förgylld, spatelformat handtag.
Längd 29, vikt 265 gram.

Buckla.

Proveniens

Sverker Åströms silversamling

Utropspris
2 500 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02