6 st på fot med graverad dekor, förgylld kant samt förgylld rand kring foten. Höjd 10 cm, diameter 9,5 cm.
8 st delvis förgyllda, dekorerad med blomstergirland. Höjd 5 cm, diameter 11 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.