Salt- och pepparströare, Georg Jensen, sterling, design Henning Koppel. Höjd 8 cm. Stämplade Georg Jensen Denmark Sterling HK 102 A.
Fat Ceson, Göteborg 1963, 15 x 10 cm.
Total vikt 164 gram.
Smärre slitage, smärre torkade proppar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10