Punchmuggar, 12 st, silver, bl.a. CESONS, Göteborg 1974.

Delvis invändig förgyllning, höjd 5-5,5 cm
Total vikt 436 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Fläckar. Vissa med inskription..

Utropspris
2 500 SEK