Cocktailbägare, 6 st, silver, GAB, Stockholm 1954.

Kommer i orginallåda. Höjd ca 8,5 cm.
Vikt ca 592 gram.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Anlupen.

Utropspris
5 000 SEK