Cartier, halsband, D' amour 18K guld och rosa safir.

Märkt Cartier och numrerad HKD998. Längd 37,5/40 cm. Total vikt 2,9 g.
Med etui, låda och sertifikat.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
850 EUR