Slaglåspistoler ett par belgiska, i senare schatull, 1800-tal.

Resepistoler med avskruvbara pipor. Liege-stämplade. graverade boxlås. Svärtade kolva med kolvdosa. Kaliber 10 mm. Längd 17 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
6 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13