Slaglåspistoler 3 st, 1800-tal.

En helt av mässing med kolv av björk. En med stålpipa och lås av mässing samt en helt av stål med björkkolv. Längd ca 20 cm.

Slitage. Skador.

Utropspris
3 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13