Okänd konstnär 1800/1900-tal, Vilande får
Otydligt signerad, olja på duk ca 51x76 cm
Åldersrelaterat slitage. Lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10