Urna Empire 1800-talets mitt porslin

Målad dekor, höjd ca 29 cm

Bruksslitage. Avnött. Lagning av fäste mellan fot och urna

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13