Figuriner 4 st Royal Copenhagen/Bing & Grøndahl 1900-talets mitt/andra hälft porslin

Höjd ca 19-25 cm,
modellnr 1817, 1323, 1684 (B&G) och 1316

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13