Figuriner 3 st Royal Copenhagen 1900-talets mitt/andra hälft porslin

Höjd ca 18-23 cm
modellnr 1395, 1317 och 1316

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13