Pokal Barock-stil 1900-talets första hälft nysilver

Höjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage. Något sned lockknopp. Fot med mindre buckla Något instabil.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13