Fanerat med mahogny, uppsats med spegelklädd rygg, ca 120x,38x185 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg. Ett ben med limning. Överdel går att skruva av Torrsprickor. Överdel släppt något vid fäste mot underdel Nyckel finns.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10