Guldsmedsaktiebolaget (GAB) vaser 2 st Swedish Grace 1930-tal

Patinerad brons, höjd ca 18,5-19 cm

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13