Skål på fot samt oljelampa 1900-talets första hälft

Brons, höjd ca 15-23 cm, skålens diameter ca 21 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
1 800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13