Soffbord 1940-tal Swedish Modern

Fanerat med björkrot, diameter ca 100 cm, höjd ca 61 cm

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Repor. Märken. Något instabil.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13