Bordsgarnityr 3 dlr Louis XVI-stil 1900-talets början

Bronserad metall och porslin, rund bemålad urtavla med romerska siffror, flankerande kolonner samt putti, krönande urna med putti, flankerande urnor, höjd ca 39-53 cm, ställ av trä medföljer

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13