Väggpendyl Gustaviansk stil 1900-taletts mitt/andra hälft

Förgyllt trä med skuren dekor, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 86 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13