Bordspendyl Louis XVI-stil 1900-talets första hälft

Vitemaljerad urtavla med arabiska siffror märkt A Quilbe, inskriven i pelare med flankerande och krönande putti samt kvinna med lagerkrans i patinerad metall, rektangulärt postament av sten, höjd ca 44 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad. Nagg. Nötta kanter. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13