Christian Hammer uppsatsskål Nyrokoko silver Stockholm 1854

Rik dekor av bladverk, delbar i tre delar, höjd ca 28 cm, diameter ca 31 cm, vikt ca 1137 gram

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
6 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13