David Andersen vaser ett par silver Stockholm 1930

Höjd ca 16 cm, diameter upptill ca 17 cm, vikt ca 720 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Fotring något bucklig

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13