Carl-Emil Baagoe

(Danmark, 1829-1902)
Carl-Emil Baagoe
(Danmark, 1829-1902)

Carl-Emil Baagoe, Fartyg till havs

Signerad och daterad Carl Baagoe 85 olja på duk ca 24x34 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13