Carl-Emil Baagoe, Fartyg till havs
Signerad och daterad Carl Baagoe 85 olja på duk ca 24x34 cm
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10