Julius Gregersen, "Matilda fr. Helsingborg"
Signerad och daterad Jul Gregersen 1908 olja på pannå ca 36x54 cm
Karakelyr i pannån Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10