Ludvig Richarde

(Sverige, 1862-1929)
Ludvig Richarde
(Sverige, 1862-1929)

Ludvig Richarde, Dansk ångfregatt

Signerad och daterad L Richarde 1884 olja på duk ca 60x116 cm

Lagning. Retusch.

Utropspris
6 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13