Signerad Göran Lindgren blandteknik bildyta ca 30x55 cm
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Abu-Garcia
Original för omslaget till Abus katalog 1973
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK