Olika konstnärer 7 st Förlagor till Abu's kataloger "Napp och Nytt"

Signerade med blyerts merparten numrerad 500-upplagor, grafiskt tryckta reproduktioner bildyta ca 40x60 cm

Ej examinerad ur ram. Blekt.

Proveniens

Abu-Garcia
Abu Garcia

Utropspris
1 800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13