Sid Bell slipsnålar 8 st i form av gädda med drag sterlingsilver sent 1900-tal

I orignalboxar, ca 10-20 mm vikt st ca 6,1 gram

Nya

Proveniens

Abu-Garcia
Abu Garcia

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13