Bestående av; 20 djupa tallrikar diameter 24 cm, 17 tallrikar diameter 21,5 cm, 48 tallrikar diameter 21 cm
Bruksslitage. Repor.
Abu-Garcia
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10